آخرین اخبار

12. دى 1394 - 15:08   |   کد مطلب: 288540
سراب روانسر: امام جمعه موقت بخش شاهو ضمن محکومیت اقدام آل سعود در اعدام رهبر شیعیان عربستان عنوان داشت: دولت عربستان بر اساس ذهنیت قاصر خود دست به اقدامات تروریسی خواهد زد.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا محمود محمودی امام جمعه اهل سنت بخش شاهو محله قشلاق در گفت و گو با سراب روانسر ضمن محکومیت اقدام آل سعود در اعدام شیخ نمر عنوان داشت: دولت عربستان بر حسبِ ذهنیت و خوی حیوانیت خود شیخ نمر را به شهادت رساند است.

 

 

 

امام جمعه اهل سنت بخش شاهو با بیان اینکه از دیدگاه علمای اهل سنت این اقدام محکوم است و باید دولت عربستان مجازات شود افزود: دولت عربستان با هم پیمانی با تروریست ها خوی درندگی و حیوانیت را در پیش گرفته است که مایه ننگ است.

 

 

وی با بیان اینکه دولت عربستان بدنیال ایجاد تفرقه در میان جوامع اسلامی می باشد تصریح داشت: جوامع اسلامی اعم از شیعه و سنی هیچ گاه بدنبال خون و خونریزی نبوده اند، اما امروزه فرزند خوانده ی آمریکایی-اسرائیلی به اسم آل سعوده زاده شده است و اینگونه به خیال خام خود بدنبال تفرقه افکنی در میان جامعه اسلامی است.

 

 

ماموستا محمودی افزود: نباید جوامع اسلامی در مقابل اینگونه اقدامات دولت عربستان ساکت بنشیند و بایستی در مجامع بین المللی مورد بازخواست قرار گیرند.

 

 

امام جمعه اهل سنت بخش شاهو در پایان بار دیگر ضمن ابراز تأسف و محکومیت این اقدام فجیع یادآور شد: باید فراموش نکرد که اسلام واقعی و اسلام ناب هیچ گاه بدنبال کشت و کشتار نبوده و باید گفت که عربستان بویی از اسلام نبرده است.

 

 

دیدگاه شما

محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی
در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید