آخرین اخبار

14. آبان 1395 - 14:42   |   کد مطلب: 291465
سراب روانسر: امام جمعه شهرستان روانسر جامعه را نیازمند هوشیاری و بیداری اسلامی دانست و از حضور حماسی مردم در 13 آبان تشکر نمود.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه روانسر روز جمعه در خطبه های نماز جمعه این هفته ی روانسر عنوان کرد: دشمنان اسلام همواره در پی توطئه هایی برای نابودی کامل اسلام هستند و ضروری است مسلمانان با بصیرت، هماهنگی و اتحاد توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

 

 

 

خطیب جمعه شهرستان روانسر با اشاره به اینکه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسراییل غاصب و همچنین گروه های تکفیری ،  با انواع ترفندها و دسیسه ها به دنبال تفرقه و جدایی بین مسلمانان می باشد افزود: دشمنان جهان اسلام بدنبال بدنبال معرفی اسلام می باشند که خودشان ساخته اند.

 

 

وی ضمن اشاره به مراسم 13 آّبان و حضور حماسی مردم در این مراسم عنوان داشت: بایستی به مردم برای حضور انقلابی و حماسی خود در رخدادهای انقلابی تبریک گفت و تشکر نمود چرا که این گونه حضور همه جانبه ی مردم موجب دلگرمی و وحدت جامعه و ترس دشمنان می شود.

 

 

خطیب جمعه روانسر در پایان با بیان اینکه توسعه و پیشرفت هر کشوری در سایه امنیت امکان پذیر است از همه مردم و مسئولان خواست تا با وحدت و همبستگی این امنیت و آرامش را پاس داشته و در راه تداوم آن گام بردارند.

 

 

دیدگاه شما

محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی
در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید