آخرین اخبار

12. بهمن 1395 - 8:56   |   کد مطلب: 292086
سراب روانسر: حسین ویسمرادی با تبریک دهه فجر، آغاز این دهه را شروعی برای استحکام پایه ها نظام دانست.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسر در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر سی و هشتمین بهار انقلاب را به تمامی ملت سرافراز ایران اسلامی بالاخص استان کرمانشاه و شهرستان روانسر تبریک گفت.

 

 

 

فرماندار روانسر با بیان اینکه با آغاز دهه فجر یک سال به عمر پر برکت نظام و جمهوری اسلامی اضافه خواهد شد و یکسال بنیاد نظام مستحکم و خدمات به مردم بیشتر می گردد افزود: بین نظام و مردم وجه مشترک است و قطعأ زحمات و خدمات نظام، موجب پایداری مردم به نظام می گردد.

 

وی افزود: حفظ نظام و پایداری از نظام یکی از دستاوردهای خدمات است و خدمات دولت و حمایت مردم نسبت به نظام، امید به آینده، تلاش و زحمت مسولین و دولت و رهنمودهای رهبری بیشتر می گردد و هرسال این جشن نسبت به سال گذشته پر بارتر و پر شورتر و با هیجان و قدرت بیشتر انجام می گیرد.

 

ویسمرادی عنوان کرد: جشن ده فجر که از جمله جشن های ملی است و خدمات دولت و تلاش مسولیت ارزیابی می شود.

 

فرماندار شهرستان روانسر در پایان از اجرا و بهره برداری از 28 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی از جمله: اجرای 11 طرح سیستم آبیاری تحت فشار در سطح 63 هکتار از اراضی شهرستان، بهره برداری از طرح مرغداری گوشتی، اجرای دو طرح هادی روستایی, بهسازی معابر روستایی، جدول گذاری و بسیاری دیگر طرح های همزمان با این دهه در شهرستان روانسر خبر داد.

 

 

دیدگاه شما

محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی
در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید