آخرین اخبار

16. بهمن 1395 - 11:14   |   کد مطلب: 292124
سراب روانسر: بساطعلی نوری در جشن انقلاب بخش شاهو سند مجاهدت مردم را در این دانست که هیچ قدرت و هیچ دشمنی توان رسیدن به این مرز و بوم را ندارد.

به گزارش سراب روانسر، بساطعلی نوری معاون فرماندار روانسر صبح امروز در مراسم جشن انقلاب بخش شاهو ضمن تبریک دهه مبارک فجر عنوان کرد: انقلاب اسلامی پهنای عظیمی به بلندای آسمان و زمین دارد که تمامأ بیانگر مجاهدت و تلاش مردمانش است.

 

 

 

 

 

 

معاون فرماندار روانسر افزود: بی شک هیچ قدرتی و هیچ دشمنی توان دست درازی به مرز و بوم ایران اسلامی را نخواهد داشت و این موضوع سندی برای اثبات مجاهدت بی بدیل و بی نظیر مردم می باشد.

 

وی تصریح داشت: در دنیایی که سراسر آن را مادیات و مسائل مادی تشکیل داده بود مجاهدانی در سنگر شرف تاریخ را رقم زدند و امروزه شاهد هستیم با درایت رهبری کشتی عظیم انقلاب و دستاور امام (ره) در فراز و نشیب کنونی، حرفهای بسیاری در جهان برای گفتن دارد.

 

نوری افزود: امت مسلمان ما در سال 57 همه با هم انقلاب را رقم زدند و در واقع کسی خانه نشین نبود چرا که ملت فهیم به این نتیجه رسیده بودندبایستی از یوغ استکبار خارج شوند.

 

وی در ادامه اظهار داشت: امروزه ما بیخ گوش خود آمریکا آنها را تهدید می کنیم و تمامی مرزها را در نوردیده ایم و به حیاط خلوت دشمن هم پا نهاده ایم.

 

معاون فرماندار روانسر عنوان کرد: استکبار جهانی و دشمنان ایران اسلامی بدانند که ما سنگرهای کلیدی دنیا را یکی یکی کسب خواهیم کرد.

 

بساطعلی نوری معاون فرماندار روانسر در پایان افزود: اگر پایمردی ها و مجاهدت های مردم نبود انقلابی شکل نمی گرفت و اینگونه به قدرتی عظیم تبدیل نمی شد تا ما امروز شاهد جشن سی و هشت سالگی آن باشیم لیکن بایستی هوشیار بود چرا که خباثت استکبار تمام نشده، اما مانع پیشرفت و موفقیت نخواهد شد.

 

 

دیدگاه شما

تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی
در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما