آخرین اخبار

14. فروردين 1396 - 13:06   |   کد مطلب: 292654
سراب روانسر: امام جمعه روانسر گفت: تحقق شعار سال نیازمند مشارکت ، همراهی و تلاش آحاد جامعه است و تنها وظیفه دولت نیست.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا عبدالله غفوری  با بیان اینکه  برای تحقق  این مهم؛  مردم ، تولید کنندگان و مسئولان نقش اصلی را بر عهده دارند افزود: مردم باید با مصرف کالاهای ایرانی ، تولید کنندگان با تولید کالاهای با کیفیت و  مسئولان نیز با حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان زمینه رونق تولیدات داخلی و شکوفایی اقتصاد کشور را فراهم کنند.

 

وی تصریح کرد: مسئولین وظیفه ای سنگین در تحقق شعار (اقتصاد مقاومتی ؛ تولید – اشتغال ) دارند و باید در این راستا تدبیر و  برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

 

امام جمعه روانسر از اقتصاد مقاومتی به عنوان یک راهکار مهم برای رشد و شکوفایی اقتصاد کشور نام برد و ادامه داد: بهبود معیشت و رفاه مردم ، رونق تولیدات داخلی ، مهار تورم و فساد اقتصادی از مهمترین نتایج عملی شدن اقتصاد مقاومتی است.

 

ماموستا غفوری با بیان اینکه ملت ایران باید به توانایی خود تکیه کند و با در پیش گرفتن اقتصاد مقاومتی قدرت خود را در عرصه جهانی افزایش دهد اضافه کرد: در این برهه حساس، ترویج اقتصاد مقاومتی موثرترین راهکار مقابله با تحریم‌ها و تهدیدات اقتصادی دشمنان است تا تحریم را به فرصت تبدیل و جامعه در مسیر بالندگی و شکوفایی حرکت کند

 

وی موفقیت در حوزه تولید و اشتغال را نیازمند بکارگیری بخش خصوصی دانست و اظهار داشت: امروزه تحقق تولید و اشتغال در کشور ما با در اختیار داشتن نیروی کار آماده و وجود زیر ساخت های فراوان امکان پذیر به نظر می رسد.

امام جمعه روانسر با اشاره به بینش و اشراف همه جانبه مقام معظم رهبری بر تمامی مسائل و ارائه مسیری برای سعادت جامعه، عنوان کرد: دولت و ملت باید با همدلی و همزبانی و  اقدام و عمل در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال تلاش کنند.

 

دیدگاه شما

محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی
در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید