آخرین اخبار

16. فروردين 1396 - 10:14   |   کد مطلب: 292667
سراب روانسر: امام جمعه شهرستان روانسر در مراسم تودیع و معارفه ی فرمانده ناحیه روانسر، بسیج را مکتب ارزش و انسان سازی دانست.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه شهرستان روانسر در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه روانسر در ابتدای سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از سرهنگ اله دانه فرمانده پیشین ناحیه روانسر عنوان داشت: بی شک سرهنگ اله دانه فردی انقلابی بودند که در تمامی جبهه ها کوشا و توانا بوده اند.

 

امام جمعه شهرستان روانسر افزود: سپاه مکتب ارزش و انسان سازی است و هر کسی برای این مردم و نظام زحمت بکشد باید قدرش را دانست چرا که این نظام با خون شهیدان آبیاری شده است تا امروز ما شاهده درخت تنومند انقلاب باشیم.

 

ماموستا غفوری اظهار داشت: همه بایستی هوشیار باشیم چرا که دشمنان ما در تمامی مسیرها در صدد دست اندازی به این مرز و بوم می باشند پس مادامی که هوشیار نبود از را حق و راستی فاصله می گیریم.

 

امام جمعه روانسر در پایان بار دیگر ضمن تقدیر از فعالیت های چند ساله ی سرهنگ اله دانه عنوان کرد: فرمانده باید مردمی باشد در جمع مردم حاضر باشد چرا که سپاه مکتبی مردمی و پیرو رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) است.

 

دیدگاه شما

تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی
در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما