آخرین اخبار

16. فروردين 1396 - 10:43   |   کد مطلب: 292668
سراب روانسر: فرمانده سپاه استان کرمانشاه ضمن اشاره به تأکیدات رهبر در نامگذاری سال از اهمیت علم در کنار تولید و اشتغال یاد کرد.

به گزارش سراب روانسر، سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه استان کرمانشاه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه روانسر عنوان کرد: مردم اورامانات مردمانی انقلابی می باشند که همواره مشتی محکم بر دهان یاوه گویان زده اند.

 

 

 

 

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) عنوان کرد: مقام معظم رهبری در سال 96 بار دیگر موضوع اقتصاد و اشتغال را پیش کشید تا به مسئولین اهمیت این موضوع را گوشزد کند

 

وی افزود: دشمن به ددنبال این است که ما را به سمت غرب سوق دهد و بدنبال فروپاشی و غارت اموال ، اتخاذ تحریم برای از بین بردن اتحاد ما می باشد.

 

سردار ریحانی افزود: شعارهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) راهکاری است برای دگرگون کردن وضعیت کشور چرا که ما کشوری هستیم که بحمداله از لحاظ علمی رشد گسترده ی داشته ایم و در صورتی که علم را در زمینه تولید و اشتغال به کار بگیریم می توانیم کاری را از پیش ببریم و دشمن هم از این موضوع واهمه دارد.

 

وی افزود: ما ثابت کرده ایم که با هیچ کشوری قابل قیاس نیستیم و در مقابل یک جنگ تمام عیار با اتکا به اراده ی یک ملت ایستادگی کردیم و بر سکوی غرت و افتخار تکیه زدیم.

 

وی در ادامه به  فعالیت های روحانیت اشاره داشت و افزود: خدا را شاکریم مردمی همیشه در صحنه و آگاه داریم و همواره روحانیت در صف اول نبردها حضور دارد و همین در صحنه بودن و حضور داشتن شرط پیروزی ما می باشد.

 

سردار ریحانی افزود: بسیج نماد اتحاد ، آگاه نمودن و محور اتحاد و همفکری است و همین تفکر و در صحنه بودن نماد عزت و سربلندی ما می باشد.

 

فرمانده سپاه استان کرمانشاه در پایان با بیان اینکه  اقتدار و قدرت ملی بر بستر مردم شکل گرفته است و باید مردم را حفظ کنیم افزود: بایستی به خواسته های مردم توجه داشته باشیم

 

دیدگاه شما

محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی
در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید