آخرین اخبار

2. تير 1396 - 17:31   |   کد مطلب: 293082
سراب روانسر: فرمانده سپاه ناحیه روانسر: روز قدس نماد وحدت امت اسلامی علیه کفر جهانی است

به گزارش سراب روانسر، سرهنگ محمدرضا الفتی فرمانده سپاه ناحیه روانسر در حاشیه مراسم روز  قدس در گفتگو با خبرنگار سراب روانسر بیان داشت: روزقدس روز حمایت ازملت مظلوم فلسطین و اعلام حمایت از تمامی ملت های مظلوم و آزاده جهان می باشد.

 

 

 

وی همچنین تصریح کرد: روز قدس روز مقابله با استکبار و استبداد جهانی و تکفیری ها و حامیان منطقه ای و فرامنطقه ای رژیم منحوس اسرائیل می باشد.

 

فرمانده سپاه ناحیه روانسر خاطر نشان کرد: روز قدس نماد وحدت و یکپارچگی و همبستگی امت اسلامی علیه کفرجهانی است و این روز،روزتجدید میثاق با آرمان های بلند حضرت امام(ره)وتجدید بیعت بامقام معظم رهبری است.

 

وی ادامه داد این روز برای دوستان و ملت های مظلوم جهان پیام وحدت ،حمایت وهمبستگی داشته و برای دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی پیام وحشت دارد.

 

الفتی فرمانده سپاه ناحیه روانسر افزود: مسلمین جهان در این روز در لبیک به ندای حضرت امام و مقام عظمای ولایت و بازبان روزه و با مشت های گره کرده و با شعارهای کوبنده مرگ براسرائیل،مرگ برآمریگاه،مرگ برآل سعود،مرگ برتکفیری و مرگ برضدولایت فقیه و...پایه های نظام استکباری رابه لرزه درآورده وان شاالله با وحدت ویکپارچگی ، وعده مقام عظمای ولایت مبنی براینکه تا ۲۵ سال آینده اثری ازاسرائیل باقی نخواهد ماند ، عملی خواهد شد و این یک پیام برای مسئولین دارد که از هر گونه ایجاد تفرقه ودوقطبی کردن مردم پرهیز نمایند.

 

دیدگاه شما

محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی
در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید