آخرین اخبار

18. تير 1396 - 11:59   |   کد مطلب: 293149
در محل اداره تبلیغات اسلامی روانسر
نشست هم اندیشی ائمه جماعت مساجد روانسر برگزار شد
سراب روانسر: در محل اداره تبلیغات اسلامی روانسر نشست هم اندیشی ائمه جماعت مساجد روانسر برگزار شد.

به گزارش سراب روانسر، در این نشست حجت‌الاسلام سید جواد موسوی رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسرگفت:از صدراسلام تاکنون مساجد از حرمتی عظیم در میان مسلمانان برخوردار بوده و این از برکات مسجد است که همواره شعله ایمان را در دل‌های ما زنده نگه داشته است.

 

 

 

وی افزود: یکی از راه‌های زنده نگهداشتن روحیه دینداری در میان جوانان، تقویت گرایش آنان به مساجد، این پایگاه‌های اصیل دینی است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسر تصریح کرد:دشمنان اسلام برای کم رنگ کردن مساجد و دورکردن جوانان از این پایگاه معنوی اجتماعی  با  انواع تهاجمات فکری و فرهنگی، سعی در ربودن این قدرت عظیم، یعنی روحیه جوانی و سرزندگی از جوامع مسلمان داشته‌اند.

 

وی افزود: بنابراین ائمه جماعات و روحانیان و عالمان دینی نقش اساسی در جذب بیشتر جوانان به مسائل معنوی و حضور آنان در مساجد دارند.

 

موسوی در پایان گفت: ائمه جماعات باید به این نکته مهم توجه بیشتری داشته باشند که آنچه بقای مساجد را ضمانت می‌کند، حضور مردمانی است که مسجد را تنها ملجأ و پناهگاه خویش در تندباد حوادث می‌دانند.

 

درادامه این نشست ائمه جماعت به بیان مشکلات خود پرداخته وخواستارتوجه و رسیدگی بیشترمسئولین به مشکلات روحانیون ومساجد شدند.

 

دیدگاه شما

تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی
در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما