آخرین اخبار

21. تير 1396 - 16:39   |   کد مطلب: 293184
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: احیاء پروژه های تعطیل شده سامانه گرمسیری انتقال آب در غرب توسط قرارگاه های سازندگی سپاه در شرایطی بود که به دلیل شرایط امنیتی منطقه هیچ پیمانکاری حاضر به فعالیت نبود.

به گزارش سراب روانسر، به  نقل از مرصاد، سردار جعفری در بازدید از سامانه انتقال آب گرمسیری در مرزهای کرمانشاه گفت: اجرای پروژه سامانه گرمسیری انتقال آب در منطقه غرب کشور توسط قرارگاه سازندگی سپاه بیش از هرچیز مدیون فداکاری های بسیجیان و عزیزان ما در نیروی زمینی سپاه است که امنیت این مناطق به صورت کامل و پایدار برقرار کرده اند.
حدود ۸ سال قبل رهبر معظم برای اتمام و به نتیجه رسیدن این پروژه دستوراتی دادند و فرمودند تا از محل صندوق ذخیره ارزی ۸ میلیارد دلار برای این طرح ها اختصاص پیداکند. در حالی که پروژه تقریبا تعطیل شده بود و تاکید رهبر انقلاب بر اتمام پروژه برای انتفاع مردم این منطقه بود.
در حالی که به خاطر امنیتی بودن منطقه هیچ پیمانکاری حاضر به انجام پروژه نبود این کار توسط دولت به سپاه پاسداران واگذار شد و برادران ما در قرارگاه های سازندگی خاتم و قرب این کار بزرگ را انجام دادند.
 اجرای چند سد از جمله سد ازگله  که الان اینجا هستیم و تونل آب رسانی از پاوه تا سرپل ذهاب به طول ۴۹ کیلومتر که به اتمام رسیده و آماده بهره برداری است. از سرپل ذهاب تا استان ایلام هم با تونل های آب رسانی و لوله گذاری تا سال آینده آماده بهره برداری خواهد شد.

 

دیدگاه شما

محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی
در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید