آخرین اخبار

26. آبان 1396 - 17:49   |   کد مطلب: 293755
جانشین هوانیروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: طی 2 روز گذشته بیش از 100 تن بار و اقلام کمکی از طریق پنج فروند بالگرد با 50 سورتی پرواز به مناطق زلزله زده ثلاث باباجانی و بخش ازگله ارسال شده است.

به گزارش سراب روانسر، سرتیپ دوم خلبان هاشمعلی قاسمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ازگله افزود: این بالگردها به منظور کمک رسانی بهتر و سریعتر از سوی نیروی زمینی و هوا فضای سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی به زلزله زدگان استان کرمانشاه اعزام شده است.
وی تصریح کرد: بعد از وقوع زلزله به استان کرمانشاه اعزام شدیم و در گام اول مجروحان زلزله را به مرکز استان انتقال دادیم و سپس در راستای انسجام و هماهنگی بیشتر اقلام و محموله ها را انتقال دادیم.
جانشین هوانیروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: به منظور سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به زلزله زدگان ابتدا محموله ها را به روانسر انتقال دادیم و از روز گذشته نیر این اقلام و کمک ها به شهرستان ثلاث باباجانی و بخش ازگله انتقال داده می شود.
زلزله 7.3 ریشتری یکشنبه شب استان کرمانشاه به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرده که از جمله آن می توان به تخریب کلی و جزیی بیش از 31 هزار واحد اشاره کرد.

 

دیدگاه شما

محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی
در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید