آخرین اخبار

18. آذر 1396 - 10:33   |   کد مطلب: 293850
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های روانسر و جوانرود
6 اکیپ های راهداری زمستانی در محورهای روانسر و جوانرود مستقر شده اند
سراب روانسر: رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های روانسر و جوانرود گفت: اکیپ های راهداری این اداره در محورهای مواصلاتی این شهرستان ها مستقر شده اند.

به گزارش سراب روانسر، فرزاد محمدی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های روانسر و جوانرود  در گفتگو با خبرنگار سراب روانسر گفت: این اکیپ ها در محورهای پرخطر و پرتردد روانسر و جوانرود استقرار یافته اند و به صورت شبانه روزی در حالت آماده باش قرار دارند.
وی تصریح کرد: 6 اکیپ راهداری در محورهای پلنگانه ، دواله ، نهرابی ، کلاشی و داخل شهرهای روانسر و جوانرود مستقر هستند.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های روانسر و جوانرود اظهار داشت: 65 نفر از عوامل راهداری با 43 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راهداری و برفروبی در 742 کیلومتر از راه های حوزه استحفاظی این شهرستان ها به انجام وظیفه می پردازند.
محمدی تاکید کرد: ضرورت دارد هموطنان در زمان بارش ها از سفرهای غیرضروری برون شهری پرهیز کنند و در صورت خروج ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ و البسه گرم ، حتما از سالم بودن چراغ های روشنایی و بخاری خود رو اطمینان حاصل کنند و به راهنمایی های پلیس و راهداران جاده ها توجه فرمایند.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های روانسر و جوانرود گفت: سامانه تلفنی 141 و شماره تلفن های 08346522715 و 08346220081 بصورت شبانه روزی پاسخگوی تماس همشهریان خواهد بود

 

دیدگاه شما

محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی
در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید