آخرین اخبار

3. دى 1396 - 7:59   |   کد مطلب: 293937
سراب روانسر: نفرات برتر مسابقات قرانی روحانیون و طلاب اهل سنت استان کرمانشاه به میزبانی شهرستان روانسر معرفی شدند

به گزارش سراب روانسر، مسابقات قرآنی روحانیون و طلاب اهل سنت استان کرمانشاه با حضور قاران برتر اهل سنت استان کرمانشاه در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر روانسر برگزار شد

 

 

 

در رشته حفظ قرآن کریم پنج جز از گروه طلاب آرش کریمی و مبین ابراهیمی هر دو نفر از روانسر مقامهای اول و دوم را کسب کردند و در رشته حفظ قرآن کریم سه جز گروه طلاب جمیل امیر خانی از پاوه به عنوان نفر برتر معرفی شد.

 

در رشته قرائت گروه طلاب یعقوب نادری از روانسر نفر برتر شناخته شد و در رشته قرائت گروه روحانیون برهان ویسی‌زاده از جوانرود، نعمت رحمتی از ثلاث‌باباجانی و انور محمدی به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

در رشته ترتیل گروه طلاب سرکوت اسکات از پاوه، سینا منصوری از روانسر و محمد قیطولی از کرمانشاه به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند و در رشته ترتیل روحانیون لطیف مرادی از جوانرود مقام اول، عامر رضاییان از کرمانشاه مقام دوم و عبدالرحمن علیمرادی از روانسر مقام سوم را از آن خود کردند.

 

در رشته مفاهیم و ترجمه قرآن کریم گروه روحانیون محمد امین رسولی زاده از جوانرود نفر اول، محمد بایر همتی از جوانرود نفر دوم و عباس محمودی از پاوه نفر سوم از سوی داوران معرفی شدند و در رشته مفاهیم و ترجمه قرآن کریم گروه طلاب سیدفرهاد محمدی از پاوه، عدنان کاکایی از جوانرود و سید احسان حسینی از جوانرود مقامهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

در رشته مفاهیم و ترجمه قرآن کریم گروه خواهران خانم فاطمه مظفری و خانم خدیجه قادری زاده از پاوه توانستند مقام‌های اول و دوم را به خود اختصاص دهند.

 

 

رشته حفظ قرآن کریم 3 و5 و20 جز از گروه روحانیون شاهو فتاحی، فرج‌اله عباس‌زاده و عبدل‌اله رحیمی هر سه نفر از پاوه به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 

دیدگاه شما

تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی
در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما