آخرین اخبار

7. دى 1396 - 16:20   |   کد مطلب: 293988
دستیار ویژه رئیس در امور بین الملل با بیان اینکه اظهارات نسنجیده ترامپ موجب شد تا بار دیگر همه دنیا متوجه فلسطین و قدس شریف شود، گقت: ترامپ باید از موضع خود عقب نشینی کند. قدس شریف جزء لاینفک و أبدی فلسطین است.

به گزارش سراب روانسر، صلاح الزواوی مقدم السفراء و سفیر فلسطین در تهران با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس و مدیرکل امور بین الملل (۶ دی ۹۶) دیدار کرد.

امیرعبداللهیان در این دیدار با اشاره به تحولات منطقه گفت: «اظهارات نسنجیده ترامپ موجب شد تا بار دیگر همه دنیا متوجه فلسطین و قدس شریف شود».

 

وی افزود: «ترامپ باید از موضع خود عقب نشینی کند. قدس شریف جزء لاینفک و أبدی فلسطین است».

دستیار ویژه رئیس در امور بین الملل ضمن اشاره به اتهامات کذب سعودی‌ها در خصوص پرتاب موشک ایرانی توسط یمنی‌ها به ریاض خاطر نشان کرد: «جمهوری اسلامی ایران بر ارسال کمک‌های انسان دوستانه در یمن تأکید دارد و تنها راه حل بحران در یمن را راه حل سیاسی می‌داند».

امیرعبداللهیان با اشاره به استقرار پایگاه‌های نظامی آمریکایی در منطقه سوریه گفت: آمریکایی‌ها به بهانه حمایت از کردها، اهداف موزیانه خود و رژیم صهیونیستی را در سوریه دنبال می‌کنند.

صلاح الزواوی مقدم السفراء و سفیر فلسطین از حمایت‌های مؤثر جمهوری اسلامی ایران در قبال موضوع فلسطین قدردانی کرد.

به گزارش خانه ملت سفیر فلسطین گفت: تشکیل کشور فلسطینی در کرانه و نوار غزه به پایتختی قدس شرقی، تنها یک خیال و تحقق آن غیر ممکن است. وی با اشاره به آشکار شدن چهره واقعی آمریکا خاطر نشان کرد: ترامپ تنها مجری خواسته‌ها و اراده رژیم صهیونیستی است. صلاح الزواوی در پایان، بر ضرورت حفظ وحدت میان جهان اسلام تأکید کرد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی